PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259289}

To nie jest kraj dla starych ludzi

No Country for Old Men
7,6 241 611
ocen
7,6 10 1 241611
8,3 41
ocen krytyków
To nie jest kraj dla starych ludzi
powrót do forum filmu To nie jest kraj dla starych ludzi

To film z przesłaniem, a raczej świetnym przekazem tego iż w życiu właśnie tak jest, bez fajerwerków, coś się dzieje ktoś umiera, często wygrywa zło, często coś pozostaje nie wyjaśnione. A pomijając przesłanie ;] to postać Bardena mroziła krew w żyłach przynajmniej mi, ta mina i nawet ta fryzura ;p cały czas czekałam aż kogoś znowu zabije dawno nie widziałam filmu który tak mnie trzymał w napięciu ;]

ocenił(a) film na 10
sylzab

Brawo!! To nie jest film dla młodych ludzi. Hej!

ocenił(a) film na 8
sylzab

To ile trzeba mieć ? Z 50 ? Ok poczekam 30 lat żeby obejrzeć ;p

KopsonKrk

Jak jesteś głupi to nie ma sensu czekac.

ocenił(a) film na 8
piczympoom

''To nie jest film dla glupich ludzi '' :D

Obejrzalem ostatnio, nie czuje sie staro a mi sie podobal film

KopsonKrk

Dobry tytuł swoją drogą.

sylzab

Filmy są dla wszystkich. Wygłaszanie takich tez - "to nie jest film dla młodych ludzi" jest bardzo głupie :D Nie bronie tutaj nikogo, po prostu wyrażam swoje zdanie.

mejbirdus

może i racja bo są różni ludzie, to tak - film nie jest tuzinkowy i jak ktoś nie ma zbyt dużo hmm jak by to napisac żeby znów nie zasugerować danej grupy społecznej - filozoficznej mentalności może uznać, że to jakaś dziwna nic nie wnosząca historia w dodatku bez wyjaśnienia..... (bo takie komentarze się znalazły ) może być ? ;]

sylzab

No mi chodziło tylko o to, żeby nie zakładać z góry, że jak ktoś jest młody to głupi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones