PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259289}

To nie jest kraj dla starych ludzi

No Country for Old Men
7,6 241 611
ocen
7,6 10 1 241611
8,3 41
ocen krytyków
To nie jest kraj dla starych ludzi
powrót do forum filmu To nie jest kraj dla starych ludzi

...o tej gnidzie mk ultra z Eteru !! Gorąco Pozdrawiamy i ciebie i twojego virusa ,czekając na ta piękną chwilę kiedy wszyscy obijemy ci ryja

ocenił(a) film na 10
Blackbb4

Napisz cos bliżej bo wygląda sympatycznie. Hej!

ocenił(a) film na 10
baca350

No hej ! A to trzeba się konkretnie wsłuchać i zagłębić ,by ogarnąć czym to jest !...

ocenił(a) film na 10
Blackbb4

No chcesz komuś obić ryja. zakładam jest za co i tego jestem ciekaw. Podasz namiar na temat? Hej!

ocenił(a) film na 10
baca350

Posłuchaj nie tylko ja , ajak już wspomniałem temat przewyższa długość twojej ciupagi .chcesz namiar na temat oto hejhej https://pl.wikipedia.org/wiki/ISIS_(źródło_neutronów)

ocenił(a) film na 10
baca350

Chcesz więcej ?!!
Jedź , zapukaj grzecznie w drzwi i zapytaj !! tylko nie pi.....j gafy ,jak tutaj przy wszystkich !!heyhey

ocenił(a) film na 10
baca350

...na Ozyrysa i Funtisa

ocenił(a) film na 10
baca350

.....moment , i to najlepsze wejście Reprezentacyjne pracodawcy polsko arabsko czy h...j go wie jakiego PRACODAWCY aha.. i MATKI Z DZIECKIEM , by pokazać k...wa Co? że trzeba zapłacić TAK i żę dzisiaj Matki Boskiej pieniężnej i trzeba O....aĆ i dać mniej na godzinę i zajebać z kieszeni TAKK a pod płotem Mercedesy dwa, czy też wszyscy mamy dumać , czy to dziecko jest jego czy jej i wysłuchiwać Litanii Magia Al Bar ? A może to wina Izby Lordów czy Policji Wojska..a może adwokata?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones