PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259289}

To nie jest kraj dla starych ludzi

No Country for Old Men
7,6 241 611
ocen
7,6 10 1 241611
8,3 41
ocen krytyków
To nie jest kraj dla starych ludzi
powrót do forum filmu To nie jest kraj dla starych ludzi
użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

true story.

DziurawaMarysia

Kłócił bym się, ale tylko co do Birdmana z tamtego roku.

matimat17

Birdman to świetny film, bardzo mi się podobał. Technicznie to najlepszy film od lat, od strony scenariuszowej też ciekawy choć momentami przynudzał. Mimo wszystko nie nazwałbym go filmem WYBITNYM.

ocenił(a) film na 10
DziurawaMarysia

Też bym się zgodził. Praktycznie od no country for old man czekam na jakiś film który by mnie powalił. Niestety brak takich.

siwy__90

Ogólnie na ceremonii w 2008 roku spotkały się dwa wielkie dzieła: "To nie jest kraj dla starych ludzi" vs "Aż poleje się krew"
Wygrał ten pierwszy ale którego by akademia nie wybrała zwyciężyłby wielki film.

ocenił(a) film na 9
DziurawaMarysia

true story... "Aż poleje się krew" to film do którego wracam co jakiś czas i w sumie stawiam go wyżej od "To nie jest kraj dla starych ludzi", ale tylko ze względu na fakt że bardziej do gustu przypadł mi ten pierwszy.

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

No może tak daleko bym się nie posuwał. Ostatnie - "arcydzieło" na pewno, ale "Hurt Locker" jak i "Birdman" to są również bardzo dobre filmy, jednakże nie o takiej sile oddziaływania jak obraz Coenów. W ogóle 2007 był jednym z lepszych jeżeli chodzi o tą dekadę.

ocenił(a) film na 9

Porównajcie sobie tegoroczne nominacje oscarowe, to od razu widać jaki zjazd w dół, jeśli chodzi o poziom. I to niestety widać też u samych braci Coen, współodpowiadających za scenariusz do nudnego i rozwleczonego Mostu szpiegów. A ich najnowszy film Ave Cezar (jeszcze go nie widziałem) zbiera na razie przeciętne oceny wśród moich znajomych.

użytkownik usunięty
xtomix

ave cezar to bardziej zabawa niż poważny film

DziurawaMarysia

Zgadza się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones