PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259289}

To nie jest kraj dla starych ludzi

No Country for Old Men
7,6 241 611
ocen
7,6 10 1 241611
8,3 41
ocen krytyków
To nie jest kraj dla starych ludzi
powrót do forum filmu To nie jest kraj dla starych ludzi

Tak na prawdę gdyby nie Ona prawdopodobnie nasz bohater byłby już bardzo daleko z swoją Kobietą
i jej Matką. Był to jeden jedyny moment, w którym uśpił swoją czujność. Do tej pory zachowywał się
bardzo ostrożnie. Słyszałem, że bracia Coen lubią w swoich filmach nawiązywać do wątków
religijnych. Stąd moje pytanie czy aby nie pokazali współczesnego kuszenia Ewy przez Adam z tym,
że zamiast owocu z zakazanego drzewa było to z pozoru zwykłe i niewinne piwko w przyjemny
towarzystwie. Druga sprawa czy kobieta mogła być podstawiona przez Cartel, który wiedział
dokładnie kiedy i gdzie pojawi się bohater nie wiedział tylko, o której godzinie stąd fortel z
przetrzymaniem go przy hotelu ;)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
bylurh

Kurza twarz, która to scena, nie pamiętam.
Generalnie: gdy kobieta proponuje facetowi piwo to juz jest coś nie tak.!! Hej!

ocenił(a) film na 9
baca350

To jest już pod koniec filmu. Jak udało mu się uciec przed tym mordercą i wyzdrowieć po ostatnim starciu.
A co do Twojego stwierdzenia to masz na myśli, że to facet powinien zaproponować pierwszy piwko ? :)
Do końca nie wiem czy odnosisz się do filmu czy do życia bo tu różnie bywa z tym proponowaniem.
If U noł łat aj min ;)

ocenił(a) film na 8
bylurh

Jedyne co go trzymało w tym hotelu to żona na którą miał tam czekać. Przyjechała już po jego śmierci więc jak mieliby wcześniej uciec?

bylurh

Mogła być. No, ale ona chyba pływała zabita w tym basenie, więc równie dobrze to mógł być przypadek.
A już na pewno pokazano tam właśnie kuszenie i efekt jemu się poddania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones