PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1020}

Lśnienie

The Shining
7,8 424 252
oceny
7,8 10 1 424252
8,6 50
ocen krytyków
Lśnienie
powrót do forum filmu Lśnienie

Co tu robił Jack Nicholson??? Chyba plany filmowe pomylił. W połowie filmu wyłączyliśmy to w cholerę. Tego nie da się oglądać. Porażka na całego.

ocenił(a) film na 9
frugosz

Tego się nie da czytać!!!! Chyba pomyliłeś portale internetowe. W połowie przerwałem zapoznawanie się z Twą "cholerną opinią". Tego się nie da czytać. Klęska totalna. Nigdy więcej!

frugosz

Ty też jesteś porażką i żyjesz... Pamietaj chłopcze- bez niepotrzebnych napięć w masie mięśniowej. Tak zdrowiej.

użytkownik usunięty
frugosz

Zgadzam się w 100 % . Żenujący film .

Żenujące to jest to , że wypowiadasz się na temat filmów, mimo, ze nie wesz co na nich jest. Przykładem na to jest poniższa wymiana zdań:

nemo989: Kultowy już tekst "Dupę mi zalało" [...]
smalczyk130: To dziwne,że nie rozumiesz głębi wyimagiwanego tekstu, który sobie w głowie stworzyłeś .
smalczyk130: film znam na pamięć, to ty sobie wymyśliłeś jakąś wyimaginowaną scene wziętą z sufitu.
smalczyk130: wmawiasz ludziom jakąś wymyśloną scenę, której w filmie nie było . Jak cię to bawi ośmieszaj się dalej, może jak jeszcze jakieś sceny wymyślisz to niedługo zlepisz z nich jakiś film . Nie chce mi się już komentować tych bzdur, które wypisujesz .
nemo989: Czy zgadzasz się na to, że po podaniu namiaru w filmie Kac Wawa na scenę z tekstem "Dupę mi zalało" złożysz publicznie oświadczenie o swojej głupocie?
smalczyk130: Cały czas czekam aż podasz czas tej wymyślonej sceny to chyba jasne jest, że zgadzam się na twoją propozycje . Myśl logicznie.
smalczyk130: wskaż zrobisz z siebie jeszcze większego idiote.
smalczyk130: Ciekaw tylko jestem jak możesz wskazać coś czego nie ma .
smalczyk130: Nie boję się narobić sobie wstydu , czymś co nie istnieje.

smalczyk130: Jeżeli podasz czas w któym padł ten wymyślony przez ciebie tekst to napiszę wielkimi literami, że jestem największym idiotą na świecie .

nemo989: Michał Milowicz tuż przed 1 godz. i 16 minutą filmu wypowiedział ten tekst

smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

nemo989: Musisz się wywiązać z publicznie złożonej obietnicy, aby nie ucierpiała twoja nienaganna reputacja
smalczyk130: W dupie mam swoją reputacje i opinie ludzi na mój temat
nemo989: Jaka reputacja, takie i jej umiejscowienie

użytkownik usunięty
nemo989

Ty cierpisz na jakąś chorobe. Wyszukujesz co ja komentuje na temat innych filmów i wklejasz non stop post z naszej rozmowy z KAc Wawy. Jak już się uczepiłeś tej KAc Wawy to tam wklejaj ten post a nie zaśmiecasz forum dotyczące zupełnie innego filmu . I do k...y nędzy dobrze znam fabułe KAc Wawy tylko miałem okrojoną wersje, a to , że dla ciebie to jest fałsz to już nie jest moją winą . W wersji, którą ja pobrałem tego tekstu nie ma i C..J CI W D..E I NA IMIĘ.

Tematem nie jest Kac Wawa, tylko twoja znajomość tematów na które się wypowiadasz. Kac Wawy również nie znasz ,co potwierdziłeś publicznie zobowiązując się do napisania kim jesteś. Nadal nie wywiązałeś się ze zobowiązania, na czym cierpi twoja reputacja.

ocenił(a) film na 9
nemo989

pempo989, czego oczekujesz od osoby, która ocenia "Barwy Szczęścia" "Wawa Non Stop" itp. na maxa , a film Smarzowskiego i Polańskiego poniżej 5/10 :)

crusing24

Jedynie tego, aby spełnił swoją obietnicę:

smalczyk130: Jeżeli podasz czas w któym padł ten wymyślony przez ciebie tekst to napiszę wielkimi literami, że jestem największym idiotą na świecie .
nemo989: Michał Milowicz tuż przed 1 godz. i 16 minutą filmu wypowiedział ten tekst

użytkownik usunięty
nemo989

JA nie mam reputacji więc przestań pisać głupoty.

Nie masz, bo nie robisz tego do czego publicznie się zobowiązałeś.

użytkownik usunięty
nemo989

Ciekaw jestem kiedy to do ciebie dotrze, że nigdy tego nie zrobię .

ocenił(a) film na 9
nemo989

o k***a haha, beka z grubasa

ocenił(a) film na 10
frugosz

hahaha

HV71

Błyskotliwe. Jesteś na tyle ograniczony, że nie możesz pojąć, że ktoś ma prawo mieć odmienne zdanie od Twojego? Mi też ten film się nie podobał i jakoś nie czuję się z tego powodu głupia, oraz nie uważam, aby był to powód do naśmiewania się ze mnie. To jest tylko film. Ludzi na tym portalu naprawdę zdrowo trzasnęło. Przynajmniej niektórych podobnych do Ciebie. Jeszcze co do samego filmu - gra aktorska świetna, Nicholson to klasa sama w sobie, natomiast co do reszty, bez szału. Jak dla mnie wszystkie ochy i achy nad tym filmem są zbędne, a jeżeli jego fanów stać tylko na żałosne 'hahaha' no to tym bardziej nie ma czego komentować.

ocenił(a) film na 10
Claudija91

jemu wlasnie chodzi o Nicholsona

ocenił(a) film na 10
Claudija91

hahaha inaczej brak slow

ocenił(a) film na 9
Claudija91

To była odpowiedź na jaką zasłużył autor wątku.

Każdy ma prawo do własnego zdania. Ale zdanie nieuargumentowane, napisane w prymitywny sposób nie zasługuje na żaden szacunek.

Umiesz uzasadnić swoje zdanie, napisać opinię w sposób konstruktywny i inteligentny? Super, takich ludzi właśnie tu trzeba. Jesteś chamem i prymitywem pokroju autora wątku? Oczekuj wyśmiania.

ocenił(a) film na 9
frugosz

Co robił Jack Nicholson? Postaram się odpowiedzieć, nie tracąc panowania nad sobą: stworzył fenomenalną i, moim zdaniem, wręcz wartą Oscara rolę. Understand?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones